2007 рік

15-18 лютого – активісти білоруських молодіжних організацій беруть участь у зимовому спортивно-патріотичному таборі “Доброволець-2007″.  Організатором заходу виступив “Національний Альянс”.

25 травня – в Івано-Франківську  “Національний Альянс” провів акцію в підтримку Естонії, яка опинилася під зовнішнім тиском Російської Федерації.

27 квітня-2 травня – члени молодіжних організацій Білорусі взяли участь у спортивно-патріотичній гри “Звитяга-2007″, яка була організована “Національним Альянсом”  у Волинській області.

15-25 липня – представники “Національного Альянсу” у рамках програми “Пам’ять без кордонів” упорядкували могили воїнів Української Народної Республіки в Люблинском воєводстві Польщі.

Фото

27-29 липня – члени “Національного Альянсу” беруть участь у літньому таборі руху “За Свободу” в Брестській області, присвяченому річниці проголошення Незалежності Білорусі.

4-10 серпня – білоруські  активісти взяли участь у спортивно-патріотичному таборі “Легіонер-2007″,  який проходив в Івано-Франківській області й був проведений організацією “Національний Альянс”.

22 серпня – делегація в складі 20 людей, серед  яких були й члени “Національного Альянсу”, відвідала польське місто Хелм, де взяла участь у відновленні  українських поховань. Поїздка проходила з ініціативи Луцького міськвиконкому в особі Владислава Стемковского й при фінансовій підтримці журналу “Україна”.

24 вересня – “Національний Альянс” допоміг в організації у Луцьку фестивалю білоруської музики “Право бути вільним” (Befree).

4-7 жовтня – “Національний Альянс” проводить у Волинській області спортивно-патріотичний табір “Повстанець-2007″.

Крім членів різних українських організацій, приїжджають на його й білоруські активісти.

21 жовтня – представники “Національного Альянсу” відвідують Люблін, де беруть участь у спостережені за ходом виборів у польський Сейм.

Фото з ​​поїздки