2008 рік

15-17 лютого – білоруські активісти беруть участь у спортивно-патріотичному таборі “Доброволець-2008″. Захід проходить у Рівненській області. Його організатором є “Національний Альянс”.

2-3 березня – представники “Національного Альянсу” відвідали Росію. Там вони взяли участь у спостережені за президентськими виборами й провели зустрічі з представниками “Народно-демократичного союзу молоді Російської Федерації”, “Об’єднаного громадянського фронту”, “Союзу правих сил”,  молодіжних організацій “Яблуко”, “Захист”, “Зміна” і “Народ”.

Фото з ​​поїздки

1-4 травня – представники білоруської молодіжної організації “БУНТ” взяли участь в спортивно-патріотичній грі “Звитяга-2008″, організаторам якої виступив “Національний Альянс”.

12-16 серпня – члени білоруських демократичних рухів і організацій беруть участь в освітньому таборі “Легіонер-2008″, який організував “Національний Альянс” у Карпатах.

25-28 вересня – шість членів білоруських молодіжних організацій беруть участь у спортивно-патріотичному таборі “Повстанець- 2008″, який  “Національний Альянс” проводить у Волинській області.

21 -23 листопада – білоруські  активісти взяли участь у таборі “Холодний яр”, який пройшов у Черкаській області. Організаторам заходу виступив “Національний Альянс.”