Адвокат знову не потрапив до Дашкевича!

17.08.2011

16 серпня адвокат в черговий раз спробував відвідати в Горецької колонії укладеного голову білоруської організації «Молодий Фронт» Дмитра Дашкевича. Безрезультатно.

Адміністрація колонії без пояснення причин відмовила адвокату в реалізації невід’ємного права на зустріч з підзахисним. Адвокат намагалася домогтися справедливості через прокуратуру Могилевської області, але й там не знайшла підтримки. У результаті адвокат залишила ряд скарг, у тому числі заяву з вимогою терміново довести захисника про стан здоров’я Дашкевича і про можливість зустрічі Дашкевича з батьком. Також скарги були направлені до прокуратури та Департамент виконання покарань по Могильовської області.

Адвокат не бачила Дашкевича більше місяця. За цей час від Дашкевича не прийшов жоден лист. Рідні і соратники Дашкевича висловлюють застереження, що здоров’я і життя політв’язня знаходиться під серйозною загрозою.

Нагадаємо, Дмитро Дашкевич був затриманий разом з іншим членом «Молодого Фронту» Едуардем Лобовим в Мінську 18 грудня 2010 року, напередодні президентських виборів, нібито за побиття двох чоловіків.

24 квітня Дашкевич був засуджений до двох років позбавлення волі, а його сбяра – до чотирьох.

«Молодий Фронт»

Коментування: коментарів