Напрямки діяльності

Напрямки діяльності Центру регіонального розвитку «Співпраця без кордонів» не обмежені якимись вузькими рамками. Якщо спочатку ми цікавились тільки підтримкою демократичних сил Білорусі, то пізніше почали займатися більш широкою міжнародною діяльністю.

Можна з впевненістю сказати, що напрямки діяльності Центру визначаються всіма членами організації. Коли до нас приходить людина зі своїми ідеями і бажаннями працювати в якійсь цікавій для неї сфері міжнародної співпраці, то ми намагаємось допомогти в реалізації цих ідей і  самореалізації самої людини в нашій організації.

Звичайно ж, ці нові ідеї повинні бути направлені на розширення демократії, дотримання прав людини, миру і взаємодопомоги між країнами.

Керуючись цими фундаментальними цінностями, ми займаємось суспільно-політичною, освітньою і культурною діяльністю.

Оскільки наша організація об’єднує молодих людей, то дуже важливе місце в нашій діяльності займає міжнародна молодіжна співпраця. Наша робота в цьому напрямку допомагає встановленню кращого взаєморозуміння між молодими людьми з різних країн.

Зараз, головним чином, ми працюємо за наступними напрямками:

- Налагодження співпраці з молодіжними організаціями інших країн. Координація  діяльності і проведення спільних акцій, кампаній і заходів.

- Навчання активістів недержавних організацій Білорусі ефективним методам демократичних змін в країні через проведення для них тренінгів, семінарів, навчальних таборів.

- Поширення інформації як на території України, так і за її межами, про внутрішньополітичну ситуацію в Білорусі (відкриття нових джерел інформації, проведення прес-конференцій та різноманітних заходів).

- Проведення акцій і кампаній проти порушення прав людини в Білорусі.

- Сприяння демократичним змінам в самій України.

- Налагодження співробітництва з організаціями української діаспори.

- Впорядкування місць поховань українців за кордоном. Допомога в упорядкуванні могил громадян інших країн на території України.

Центр регіонального розвитку “Співпраця без кордонів ” відкритий як для нових ідей, так і для активних молодих людей. Ми завжди раді бажаючим працювати в нашій організації.