Дмитра Дашкевича 8 разів поміщали в карцер

30.08.2011

А тепер лідеру «Молодога Фронту» загрожує ще одна кримінальна справа.

Наречена політв’язня Анастасія Положанко розповіла про підсумки зустрічі Дмитра з адвокатом 24 серпня. До цього адвокату п’ять разів відмовляли в такій можливості.

За словами Положанко, Дмитро не зміг розповісти про всі порушення: розмова з адвокатом проходила в присутності співробітника колонії. Але він розповів про знущання, які скоювалися відносно нього.

Так, Дашкевич повідомив, що заступник начальника по оперативно-режимної роботи Олександр Лопатка змусив Дмитра всю ніч простояти в коридорі. А вранці наказав йти на роботу. Після відмови Дашкевич був поміщений у карцер.

Також Дмитро поскаржився про низьку температуру в приміщенні камерного типу, де він зараз знаходиться. Дашкевич зазначив, що після години сну доводиться півгодини віджиматися від підлоги – щоб зігрітися. І вже зараз просить передати йому рукавички.

Дмитро Дашкевич і його адвокат не мають можливості ознайомитися з рапортами, на підставі яких політв’язня карають. А значить і не можуть їх оскаржити. Дмитро вже позбавлений всіх можливих зустрічей. А з передач йому дозволено тільки дві бандеролі на рік по 2 кілограми.

Положанко вважає, що це не виняткові відносини безпосередньо до політв’язня. А це звичайні поведінка співробітників колонії з усіма засудженими.

Правозахисник Андрій Бондаренко зазначив, що вже в найближчі дні Дмитра можуть познайомити з новою кримінальною справою. За ст. 411 КК – злісна непокора вимогам адміністрації виправної установи. До двох років, на які Дмитро засуджений, можуть додатися ще 1-2 роки.

«Наша Ніва»

Читайте також:

Адвокат знову не потрапив до Дашкевича!/a

Коментування: коментарів