Лідер “Молодого Фронту” одружився у в’язниці

27.12.2012

Лідер білоруської організації “Молодий фронт” Дмитро Дашкевич, який відбуває покарання в Гродненській в’язниці, уклав шлюб з Анастасією Положанко. Медовий місяць у молодят тривав рівно п’ять хвилин.

Шлюб дав право на побачення – перше за два роки. В умовах гродненської в’язниці суворого режиму це – 2 години через скло, і то не відразу. Але Анастасія вважає ці події Божим дивом на Різдво і їх з Дмитром великою перемогою.

“Ми намагалися кілька разів до цього подати заяву і розписатися. Але у нас не виходило – або Дмитра переводили, або скасовували, або ще якісь причини знаходили”, – розповіла Анастасія Дашкевич.

Все закінчилося на цей раз благополучно. Анастасія взяла прізвище чоловіка, пожартувавши, що “раніше у режиму був один Дашкевич – одна проблема, а тепер стало два!”.

Нагадаємо, що лідер організації “Молодий фронт” Дмитро Дашкевич був затриманий 18 грудня 2010 року, напередодні виборів президента Білорусі. Він і його товариш по “Молодому фронту” Едуард Лобов визнані винними в побитті двох мінчан. У березні 2011 року Дашкевич був засуджений до двох років позбавлення волі в колонії загального режиму. Арешт Дашкевича і суд над ним правозахисники розцінили як превентивну міру напередодні виборів.

Пізніше відносно Дмитра було порушено нову кримінальну справу – за частиною 1 статті 411 КК (злісна непокора вимогам адміністрації виправної установи, виконуючого покарання у вигляді позбавлення волі).

“Еврорадіо”

Коментування: коментарів