Оскаржено рішення про заборону в Польщі білоруського національного прапора

14.10.2011

Білоруський вболівальник Ігор Щекаревіч направив апеляцію в польську прокуратуру на її рішення про недопущення на спортивних заходах у Польщі використання білоруського національного прапора.

Щекаревіч: “Направлена апеляція на рішення прокуратури. Допомогли мені в цьому Андрій Жуковець і український Центр “Співпраця без кордонів”. Але не думаю, що польська прокуратура визнає свою помилку і позитивно розгляне мою апеляцію. Однак я готовий пройти всі можливі інстанції, в тому числі і судові, для того, щоб відстояти право білорусів вболівати у Польщі під своім національним прапором “.

Нагадаємо, що польська прокуратура визнала неприпустимим застосування на спортивних заходах у Польщі білоруського національного прапора. Це випливає з відповіді на заяву про скоєння злочину щодо групи білоруських баскетбольних вболівальників на матчі Білорусь-Литва в польському Бидгощі.

Інцидент стався 25 червня 2011 року на матчі Білорусь-Литва чемпіонату Європи з баскетболу серед жінок у польському Бидгощі. Охорона стадіону, де проходила гра, спочатку заважали групі білоруських уболівальників розгорнути біло-червоно-білі прапори, а потім із застосуванням сили видалила білорусів зі стадіону.

Прес-служба Центру “Співпраця без кордонів”

Читайте також:

Польська прокуратура заборонила білоруський національний прапор

Від польської прокуратури вимагають покарати винних в образі білоруського прапора (фото)

Коментування: коментарів