Пісня компанії “Українська музика для Білорусі” визнана однією з кращих в Білорусі (аудіо)

12.08.2011

За підсумками музичного сезону 2010-2011 року пісня українського гурту “Фіолет” визнана однією з кращих на найбільш популярному білоруському музичному порталі “Дюжина Хітів”.

Переможець конкурсу визначався через голосування та рецензії музичних критиків. Пісня “Місце страждання” української групи посіла 4 місце серед 69 композицій, які були представлені на порталі протягом останнього року.

Завдяки цьому пісня “Фіолет” також увійде в музичний збірник, який видасть компанія “Вігма”.

Відзначимо, що в конкурсі могли брати участь тільки білоруськомовні пісні. Перше ж місце в конкурсі отримав “Ляпіс Трубєцкой” зі своєю піснею “Грай”.

Вокаліст “Фіолету” Сергій Мартинюк, після того як стали відомі остаточні підсумки конкурсу повідомив, що найближчим часом пісня буде видана в повноцінному рок-варіанті і на неї буде знятий кліп. Крім того, весь гурт «Фіолет» хотів би подякувати тим людям, які голосували за пісню «Місце страждання» на «Дюжині Хітів».

Нагадаємо, що гурт “Фіолет” з піснею “Місце страждання” став першим учасником компанія “Українська музика для Білорусі”, в рамках якої українські музиканти заспівають пісні білоруською мовою на протестантську тематику.

Ініціатором кампанії виступила українська громадська організація Центр “Співпраця без кордонів”.

Прес-служба Центру “Співпраця без кордонів”

Читайте також:

Українські музики заспівають по-білоруськи для Білорусі (аудіо)

Коментування: коментарів