Польську прокуратуру звинуватили в переслідуванні активістів білоруської опозиції (фото)

6.12.2011

6 грудня на ім’я Генерального прокурора Польщі Анджея Шеремета надійшло звернення від імені п’яти білоруських та міжнародних організацій. У своєму листі вони звинувачують прокуратури різних міст Польщі в негативному ставленні до білоруського незалежніцкого руху та співробітництве з білоруським режимом. У зв’язку з цим представники організацій хочуть зустрітися з Шереметом і спробувати умовити його вплинути на своїх підлеглих.

Як докази своїх звинувачень представники організацій нагадують про рішення прокуратури у Бидгощі про фактичну заборону біло-червоно-білого прапора і багаторічне переслідування прокуратурою в Білостоці білоруського політбіженця Андрія Жукавца.

Також білорусам незрозуміло, чому співробітники генеральної прокуратури Польщі, які видали банківські дані Алеся Бєляцького, досі не понесли заслуженого покарання.

Під зверненням до генпрокурора Польщі підписалися Центр “Співпраця без кордонів”, “Союз на підтримку демократії в Білорусі”, “Молодий Фронт”, “Білоруська християнська демократія” і “Європейська Білорусь”.

Лист до канцелярії Генеральної прокуратури було передано представником Центру “Співпраця без кордонів” Ігорем Щекаревічем та представником “Союзу на підтримку демократії в Білорусі” Анатолієм Міхновцем.

Прес-служба Центру “Співпраця без кордонів”

Коментування: коментарів