Розпочала роботу інтернет-сторінка Центру регіонального розвитку «Співпраця без кордонів»

13.06.2011

В українському інтернет-просторі з’явився новий інформаційний продукт-організаційний сайт громадської організації Центр регіонального розвитку «Співпраця без кордонів»: www.collaboration.org.ua.

Назвати сайт інформаційнім можна, оскільки окрім організаційних новин на сайті можна знайти останні білоруські новини про Україну та українські про Білорусь, новини білоруських партнерів організації і записи в блогах, в основному про білорусько-українське співробітництво в різних сферах.

Відзначимо, що Центр регіонального розвитку «Співпраця без кордонів» був створений для об’єднання якомога більшої кількості українців, які хотіли надати сприяння демократичним змінам у Білорусі.

Крім того Центр займається налагодженням відносин з молодіжними організаціями інших країн, співпрацею з організаціями української діаспори, впорядкуванням місць поховань українців за кордоном.

Партнерами Центру між іншим є такі білоруські організації як рух «За Свободу» Олександра Мілінкевича, «Молодий Фронт», «Молодь Білоруського Народного Фронту», «Молода Білорусь», «Правий альянс» та ряд інших.

Прес-служба Центру регіонального розвитку «Співпраця без кордонів»

Коментування: коментарів