У Білорусі звільнили українця, якого нібито затримали за акцію проти Лукашенка

13.07.2011

Українця, якого затримали під час “мовчазних” акцій протесту в Білорусі, звільнили в’язниці.

Українець, що був затриманий білоруськими правоохоронними органами за нібито участь в акціях протесту, звільнений з-під варти.

Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ Олександр Дикусаров.

“За інформацією посольства України в Республіці Білорусь, 13 липня громадянин України, засуджений до 10 діб позбавлення волі за участь в акції протесту на Привокзальній площі у Мінську 3 липня 2011 року, був звільнений з-під варти”, – зазначили у відомстві.

“Після звільнення громадянина зустрів і надав необхідну консульсько-правову допомогу співробітник консульського відділу посольства України в Білорусі”, – додав Дикусаров.

Як відомо, під час “мовчазних” акцій протесту в Білорусі затримали громадянина України, який потім опинився в одній з білоруських в’язниць.

Українець відбув покарання за те, що проходив перед залізничним вокзалом у той час, коли там проходила акція супротивників президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Раніше в МЗС заявили, що сподіваються на звільнення українця.

ТСН

Читати також:

Украінскі МЗС не ўхваляе ўдзел сваіх грамадзян у “рэвалюцыі” (відэа)

Грамадзянін Украіны таксама «лаяўся матам» у цэнтры Менску (відэа)http://collaboration.org.ua/hramadzyanin-ukrainyi-taksama-laya%D1%9Esya-matam-u-tsentryi-mensku-videa/

Коментування: коментарів