У Києві покажуть фільм, присвячений білоруському політв’язню (відео)

27.05.2011

31 травняв Києві, в Будинку Кіно, о 19-00, відбудеться презентація фільму білоруського режисера Ольги Миколайчик “Подорож по нескінченній війні”. Про це повідомив голова Руху Солідарності “Разом” В’ячеслав Сівчик.

Фільм присвячений долі Миколи Автуховича – героя афганської війни, у минулому успішного бізнесмена, одного з лідерів підприємницького руху, який сьогодні є білоруським політв’язням:

- Основою фільму є резонансний політичний процес над Автуховічем і його побратимами, що відбувся у Верховному суді Білорусі навесні 2010 року. Картина спростовує міфи, які існують в країні з приводу ситуації в Білорусі. На презентацію цієї картини приїде творча група разом з режисером, лідери підприємницького і афганського рухів, правозахисники з Білорусі. Запрошення розіслані по основним політичним партіям Україна і громадських організаціях. Ми сподіваємося, що 31-го буде досить представницька зал при презентації цього фільму.

“Справа Автуховіча трохи відійшов на другий план, але потрібно пам’ятати про долю цієї мужньої людини, яка сидить за Білорусь”, – говорить В’ячеслав Сівчик.

Захід в Києві організується Рухом солідарності “Разом” у співпраці зі структурами, що входять в Білоруський незалежних блок.

Радіо Рація

Коментування: коментарів