Україно-білоруська конференція демократичних сил

22.06.2012

23-24 червня у місті Малин Житомирської області відбудеться українсько-білоруська конференція представників українських та білоруських демократичних сил на тему «Співпраця України і Білорусі в загальноєвропейському контексті».

В  конференції візьме участь потужна білоруська делегація, яка складається з відомих білоруських письменників, поетів, художників, науковців, громадських діячів, керівників політичних партій і правозахисників – близько 30 осіб та українська делегація.

Робота конференції буде вестися за трьома напрямками:

Секція 1: «Демократія, верховенство права, дотримання прав людини – основа стабільного розвитку суспільства в Україні та Білорусі» (модератори Сергій Панцир, керівник «Центру соціального партнерства та лобіювання Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Україна) та Володимир Ровда, політолог, кандидат філософських наук (Білорусь).

Секція 2: «Українсько-білоруське партнерство – минуле, сучасне, майбутнє» (модератори Роман Кабачій, журналіст-експерт «Інституту Масової Інформації» (Україна) та Олександр Макаєв, заступник Голови «Руху солідарності «Разом» (Білорусь)).

Секція 3: «Молодіжні рухи, як рушійна сила демократичних трансформацій від диктатури до демократії. Український досвід » (модератори Іван Юрчик, «Молодий Народний Рух» (Україна) та Ірина Бурак, «Молодіжний Рух Солідарності «Разом» (Білорусь)).

За підсумками роботи секцій конференції будуть прийняті резолюції з відповідних тем.

Також на конференції буде детально обмірковано та опрацьовано концепцію україно-білоруського ЗМІ (автор Юрій Свірко, відомий журналіст);

Україно-білоруське співробітництво в межах «Східного Партнерства» (Ігор Лєднік, лідер правозахисного руху «Наша Білорусь»).

Прес-група Білоруського Центру в Україні

Коментування: коментарів