Українські музики заспівають по-білоруськи для Білорусі (аудіо)

15.06.2011

В Україні розпочинається кампанія “Українська музика для Білорусі”, в рамках якої українські музиканти заспівають пісні білоруською мовою на протестну тематику.

Ініціатором кампанії виступила громадська організація Центр регіонального розвитку “Співпраця без кордонів”. Першою для білорусів заспівала група “Фіолет” з міста Луцька. За словами лідера “Фіолет” Сергія Мартинюка ідея заспівати пісню білоруською мовою у групи з’явилася вже давно.

Мартинюк: “Це білоруськомовних пісня “Місце страждання” авторства Яна Маузера, вокаліста відомої білоруської альтернативної групи” MAUZER “, який презентував її нам. Ідея заспівати білоруськомовну пісню на протестну тематику з’явилася у нас після президентських виборів у Білорусі в кінці минулого року. І після жорстокого розгону мирної акції протесту в Мінську. Цим самим ми показуємо свою солідарність з білоруським народом. Те, що нашу ініціативу вирішила підтримати громадська організація Центр “Співпраця без кордонів”, додало нам додаткового запалу для нашої творчої роботи над цією піснею “.

Музика завжди відігравала важливу роль при політичних змінах в різних країнах світу. Так було і за помаранчевої революції в Україну. Тому Центр “Співпраця без кордонів” сподівається, що і компанія “Українська музика для Білорусі”, зможе надихнути білорусів для нової боротьби і так довгоочікуваних змін.

Завантажити:

ФІОЛЕТ – Мейсца пакуты

Прес-служба Центру регіонального розвитку “Співпраця без кордонів”


Коментування: коментарів