Українські та білоруські організації здивовані чому FIBA ще не вибачилася перед білоруським народом

29.06.2011

Ми, українські та білоруські громадські організації, обурені інцидентом під час матчу чемпіонату Європи з баскетболу Білорусь-Литва в польському місті Бидгощі, коли білоруським вболівальникам заборонили вивішувати свої національні прапори. Те, що представники міжнародної організації баскетболу FIBA до цих пір не вибачилися за свої дії перед білоруським народом, викликає подив.

Єдиним поясненням дій FIBA є те, що організація підтримує диктаторський режим у Білорусі. Підтвердженням цього є і той факт, що білоруські уболівальники були видалені з залу із застосуванням фізичної сили. Мабуть представникам міжнародної організації баскетболу подобаються методи, якими білоруськими президент розправляється зі своїми опонентами.

Те, що відбувалося під час баскетбольного матчу нам відомо точно. Члену організації Центр регіонального розвитку “Співпраця без кордонів” Ігорю Щекаревіч за наказом функціонерів FIBA охоронці заламали за спиною руки і просто винесли за межі спортивної арени.

Тому пояснення прес-секретаря Міжнародної федерації баскетболу Сакіс Контаса забороною прапорів тим, що на них були написи “Вільна Білорусь” викликають тільки посмішку.

Центр регіонального розвитку “Співпраця без кордонів”,
“Молодий Фронт”,
“Молоді демократи”,
Молодь “Білоруської Християнської Демократії”,
“Правий альянс”,
“Білоруська Національна Пам’ять
,
Всеукраїнська молодіжна організація “Національний Альянс”,
Молодіжна організація “Дедич”.

Коментування: коментарів