В Україні починається кампанія на підтримку білоруських політв’язнів (відео)

26.01.2012

Ініціатором її є міжнародна організація Центр “Співпраця без кордонів”.

В рамках кампанії на підтримку білоруських політв’язнів з відео-зверненнями виступлять відомі українці.

Першим з них став колишній посол України в Білорусі Роман Безсмертний. У своєму зверненні він висловив слова підтримки Андрію Саннікову, Дмитру Дашкевичу, Дмитру Бондаренко та іншим білоруським політв’язням.

Як повідомив координатор Центру “Співпраця без кордонів” Ігор Гузь, організація своєю компанією сподівається також активізувати звичайних українців на підтримку білоруських політв’язнів.

Гузь: “Ми сподіваємося, що побачивши відео, українці зацікавляться, за що саме засуджений той чи інший білоруський політик чи активіст, про якого йде мова у відео-зверненні. Думаємо, деякі з українців після перегляду відео захочуть якось підтримати цих політв’язнів, наприклад написати їм листа. Кампанії на підтримку білоруських політв’язнів постійно проходять в Європі. У цьому сенсі Україна не така активна. Це звичайно ж пояснюється відсутністю на даний момент демократії і в самій Україні. Але коли в тюрмах продовжують залишатися такі наші давні друзі, як Дмитро Дашкевич, ми не можемо залишитися в стороні від їх підтримки в рамках тих можливостей, які у нас є”.

В кінці кожного ролика будуть зазначені адреси, на які білоруським політв’язням можна написати листа.

 Прес-служба Центру “Співпраця без кордонів”

 

Коментування: коментарів